Team.jpg
 

Ben Greeven

 
CEO i Założyciel   ben.greeven@thalento.com

CEO i Założyciel

ben.greeven@thalento.com



 

Sprzedaż i Marketing

 
Karen Celen  Kierownik Sprzedaży w Belgii   karen.celen@thalento.com

Karen Celen

Kierownik Sprzedaży w Belgii

karen.celen@thalento.com

 
Laetitia Turelli  Business Developer French Markets   laetitia.turelli@thalento.com

Laetitia Turelli

Business Developer French Markets

laetitia.turelli@thalento.com

 
Jeffrey Excelmans  Marketing i Komunikacja   jeffrey.excelmans@thalento.com

Jeffrey Excelmans

Marketing i Komunikacja

jeffrey.excelmans@thalento.com

 


 

Działania & Biznesowe

 
Chana Hermans  Projektant ds. Projektowych i Instruktażowych   chana.hermans@thalento.com

Chana Hermans

Projektant ds. Projektowych i Instruktażowych

chana.hermans@thalento.com

 
Diandra Tavormina  Koordynator Klienta   diandra.tavormina@thalento.com

Diandra Tavormina

Koordynator Klienta

diandra.tavormina@thalento.com

Kay Kendall  International Business Coordinator   kay.kendall@thalento.com

Kay Kendall

International Business Coordinator

kay.kendall@thalento.com



 

IT

 
Marek Marczuk  CTO & Architect   marek.marczuk@thalento.com

Marek Marczuk

CTO & Architect

marek.marczuk@thalento.com

 
Sebastian Lewandowski  Developer   sebastian.lewandowski@thalento.com

Sebastian Lewandowski

Developer

sebastian.lewandowski@thalento.com

Theo Lenaerts  Technologia & Rozwój   theo.lenaerts@thalento.com

Theo Lenaerts

Technologia & Rozwój

theo.lenaerts@thalento.com

 
Krzysztof Kardasz  Developer   krzysztof.kardasz@thalento.com

Krzysztof Kardasz

Developer

krzysztof.kardasz@thalento.com

Herwig Goris  Grafik   herwig.goris@thalento.com

Herwig Goris

Grafik

herwig.goris@thalento.com

 
Bartosz Jaworek  Developer   bartosz.jaworek@thalento.com

Bartosz Jaworek

Developer

bartosz.jaworek@thalento.com

 


 

Dział Badań i Rozwoju

 
Ben Greeven  CEO & Founder   ben.greeven@thalento.com

Ben Greeven

CEO & Founder

ben.greeven@thalento.com

 
Dr Isabel Gonzalez  Dyrektor Działu Badań i Rozwoju   isabel.gonzalez@facelytix.com

Dr Isabel Gonzalez

Dyrektor Działu Badań i Rozwoju

isabel.gonzalez@facelytix.com

Laetitia Turelli  Academy Manager & Business Development   laetitia.turelli@thalento.com

Laetitia Turelli

Academy Manager & Business Development

laetitia.turelli@thalento.com

 
Karen Celen  National Sales Manager   karen.celen@thalento.com

Karen Celen

National Sales Manager

karen.celen@thalento.com

 


 

Thalento® Academy

 
Laetitia Turelli  Kierownik Akademii Szkoleniowej & Business Development   laetitia.turelli@thalento.com

Laetitia Turelli

Kierownik Akademii Szkoleniowej & Business Development

laetitia.turelli@thalento.com

Hilde Lemmens  Academy’s Founding Member & Sr. Advisor   hilde.lemmens@thalento.com

Hilde Lemmens

Academy’s Founding Member & Sr. Advisor

hilde.lemmens@thalento.com